חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

לייעוץ ראשוני חייגו עכשיו

036952017

חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

לייעוץ ראשוני חייגו עכשיו

036952017

חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

טופס בל 250

לייעוץ ראשוני ללא התחייבות

טופס בל 250 – בקשה למתן טיפול רפואי לנפגע עבודה הוא טופס המיועד לנפגעי עבודה בביטוח לאומי. באמצעות טופס זה ניתן לקבל טיפול רפואי בקופת החולים לאחר תאונת עבודה.
אתם מוזמנים ליצור עמנו קשר בכל שאלה 03-6952017.

טופס בל 250

אם הוכרתם על ידי הביטוח הלאומי כנפגעי עבודה מתאונת עבודה או ממחלת מקצוע אתם זכאים לקבל לטיפול רפואי. על כן, לצורך קבלת הטיפול הרפואי עליכם לפנות לקופת חולים עם טופס בל 250. העובד העצמאי יקבל טופס בקשה לטיפול רפואי בקופת חולים בל/283.
בעת מילוי הטופס יש להקפיד במיוחד על ניסוח הדרך שבה ארעה תאונת העבודה. ניסוח מוטעה עלול לגרום לדחיית התביעה על-ידי ביטוח לאומי. כמו כן, מאחר והמעסיק אמור לחתום על הטופס האמור בו יכול לשמש כראיה בהמשך בתביעה נגד המעביד.

טופס בל 250

מה לעשות אם המעסיק מסרב לחתום על טופס בל 250

במרבית המקרים המעסיק יחתום על הטופס ואם הוא לא מסכים לאופן ניסוח קרות התאונה הוא יכול להוסיף הסתייגות בטופס. אך מה עליכם לעשות אם המעסיק מסרב לחתום על הטופס ? על-פי החוק חתימת המעסיק על הטופס אינה מהווה תנאי לאישור הביטוח הלאומי. כלומר ביטוח הלאומי יכול וצריך לאשר את תביעתכם גם אם המעסיק אינו משתף פעולה ואינו חותם על הטופס. במקרה כזה פשוט פנו לביטוח לאומי וציינו שהמעסיק מסרב לחתום. אם הביטוח הלאומי מקשה עליכם ואינו מאשר את התביעה פנו לעורך דין תאונות עבודה על מנת שייסע לכם.

מי נותן את הטיפול הרפואי

ניתן לקבל החזר הוצאות פינוי במגן דוד אדום, הוצאות אשפוז וטיפול רפואי בקופת החולים. למעשה הנפגע זכאי לקבל טיפול רפואי מקיף הניתן דרך הקופה כולל צילומים, התייעצות עם רופאים ועוד.
את הטיפול הרפואי יתנו למבוטח קופות החולים בלבד (שירותי בריאות כללית, קופ"ח לאומית, קופ"ח מאוחדת וקופ"ח מכבי)
לגבי טיפול שיניים אשר נדרש עקב תאונת עבודה ניתן לקבלו כפוף לתנאים הבאים:
– רופאי קופת חולים יקבעו את טיפול השיניים הסביר בהתאם לחומרת פגיעה.
– החזר ההוצאות יהיה לפי תעריף קופת החולים.

טופס בל 250 להורדה או להדפסה

ניתן להוריד את טופס בל 250 או להדפיס אותו בקישור הבא. אם עברתם תאונה אתם מוזמנים לפנות אלינו ונסייע לכם לקבל את הפיצוי המירבי:

להערכת סיכויי התביעה וקבלת הערכה באשר לפיצוי המגיע לכם צרו עמנו קשר בטלפון 03-6952017, או מלאו את הטופס הבא:

דילוג לתוכן