עורך דין ביטוח

לייעוץ ראשוני ללא התחייבות

משרד עורכי-דין יואב רונקין – עורך דין ביטוח – מתמחה בתביעות ביטוח.

משרד עו"ד יואב רונקין, עורך דין ביטוח, מייצג מבוטחים אשר חברת הביטוח דחתה את תביעתם. 

במשך השנים צברנו ניסיון רב בניהול תביעות ביטוח אשר מסייע לנו להשיג למבוטחים את הפיצוי המרבי.

עורך דין ביטוח

בין לקוחותינו נמנים מבוטחים אשר בוטחו בפוליסת רכוש, דירות, תביעות ביטוח רכב, עסקים ומפעלים, ביטוח חייםאובדן כושר עבודהביטוח סיעוד, אחריות, נכות, אחריות המוצר, קבלנים, כל הסיכונים ועוד.

יצוין כי איננו מייצגים חברות ביטוח אלא מייצגים אך ורק מבוטחים בתביעות נגד חברות ביטוח ותביעה נגד סוכני ביטוח שהתרשלו.

ביטוח הנו למעשה הסכם בין המבוטח לחברת הביטוח. המבוטח משלם לחברת הביטוח פרמיה חודשית. מנגד, אם מתרחש אירוע ביטוחי על חברת הביטוח לפצות את המבוטח בתגמולי הביטוח עליהם הוסכם.

מאחר ותחום הביטוח הנו מורכב חלק ניכר מהפוליסות יוצאות לפועל באמצעות סוכן הביטוח. לצערנו הרב נתקלנו במקרים רבים שסוכן הביטוח התרשל ועל כן הגשנו כנגדו תביעה. 

מה תפקידו של עורך דין ביטוח ?

תחום דיני הביטוח הנו מורכב ומעניין. תביעת ביטוח מבוססת על חוקים, כגון חוק חוזה הביטוח, הוראות המפקח על הביטוח אשר מנפיק חוזרים מעת לעת המחייבים את הצדדים, וכמובן הלכות בתי המשפט. 

על עורך הדין להכיר את כל החוקים ופסקי הדין החדשים. טיפול בלתי מקצועי על-ידי עורך דין שאינו מתמחה בתביעות ביטוח עלול לגרום ללקוח נזק משמעותי. על כן, אם ארע לכם מקרה ביטוחי בטרם תתקשרו עם עורך דין מומלץ  לבדוק האם יש לו ניסיון מספיק בתחום הביטוח.

 

קיבלתם מכתב דחייה מחברת הביטוח ?

במקרים רבים חברות הביטוח מתנערות מהכיסוי הביטוחי שלא כדין תוך תקווה שהמבוטח יוותר על זכויותיו או לפחות יתפשר על חלק מהסכום המגיע לו. אנו ממליצים כי בכל מקרה בו נדחתה תביעתכם ע"י חברת הביטוח הרי שאין להרים ידיים ויש לפנות ולקבל ייעוץ מקצועי מעורך דין לביטוח בטרם הגשת תביעת ביטוח. פעמים רבות הצלחנו לפתור את הבעיה ללא הגשת תביעה. לעיתים לאחר הגשת התביעה על-ידנו חברת הביטוח חוזרת בה ומשלמת ללקוח את המעגיע לו. אם לא ננהל את התביעה בבית המשפט עד שחברת הביטוח תחויב לשלם את הפיצוי המגיע למבוטח.

 

עורך דין יואב רונקין, עורך דין ביטוח מומלץ 

העקרונות בהם אנו דוגלים הנם כדלקמן: (1) להעניק ללקוח ייעוץ אובייקטיבי באשר לכדאיות ניהול ההליכים המשפטיים וסיכויי התביעה. (2) להשקיע את מלוא המאמצים על-מנת לזכות בתיק.

עד היום ייצגנו מאות מבוטחים בתביעתם המוצדקת נגד חברת הביטוח והשגנו פיצויים המצטברים למיליוני שקלים. הניסיון הרב שצברנו מסייע לנו לטפל בתביעות ביטוח מורכבות ולפתור ללקוח את הבעיה בצורה המטבית ביותר.

משרדנו עובד עם צמרת המומחים הרפואיים, שמאים, אקטוארים ומהנדסים אשר לעיתים נדרשים לצורך הגשת התביעה.

נעשה ונפעל ככל שביכולתנו בכדי שתקבלו את הפיצוי המקסימאלי.

משרד יואב רונקין – עורך דין לתביעות ביטוח, ישמח לעמוד לרשותכם בכל שאלה.  

תלונה גד חברות ביטוח מוגשת למפקח על הביטוח.

 למאמרים בעניין נזקי גוף עקב תאונות דרכים  – עורך דין תאונת דרכים

לייעוץ עם עורך דין מומחה בתביעות נגד חברות הביטוח צרו קשר בטלפון 03-6952017 או למלא טופס צור קשר.

אני מזמין אתכם ליצור עימנו קשר עוד היום ונשמח לעמוד לרשותכם

למאמרים נוספים בתחום הביטוח:

ביטוח מחלות קשות

מהו ביטוח מחלות קשות ? ביטוח מחלות קשות נועד לפצות מבוטח אם חלה במחלה קשה במהלך תקופת הביטוח. בבפוליסה קיימת רשימה של מחלות אשר רק בגינן ניתן לקבל פיצוי. לעיתים קיימת מחלוקת עם חברת הביטוח האם המחלה שבה חלה המבוטח נכללת בפוליסה לפי ההגדרה הנקובה בה. עורך דין ביטוח מחלות קשות יכול לסייע לכם בתביעה נגד ביטוח. 

עורך דין תביעות ביטוח תאונות אישיות

ביטוח תאונות אישיות הנו ביטוח שמקנה פיצוי במקרה של תאונה. מדובר בפוליסות סבוכות ומומלץ להתייעץ עם מומחה טרם הגשת תביעה או אם חברת הביטוח דחתה את תביעתכם. במקרים רבים חברת הביטוח אינה משלמת את הפיצוי הנכון לפי הפוליסה.

התיישנות תביעות ביטוח

רוב תביעות הביטוח מתיישנות תוך 3 שנים מקרות מקרה הביטוח. במקרים רבים מבוטחים אינם מודעים בכלל שיש להם פוליסה או שתקופת ההתיישנות הנה 3 שנים. מבוטחים רבים מאחרים בהגשת התביעה וחברת הביטוח דוחה את תביעתם. יש מבוטחים שמרימים ידיים במקום לפנות לייעוץ אצל עורך דין ביטוח. דעו שישנם מקרים רבים בהם ניתן להאריך את תקופת ההתיישנות. לעיתים גם התביעה כלל לא התיישנה וחברת הביטוח מנסה להטעות את המבוטח. משרדנו טיפל בהתיישנות של תביעות ביטוח רבות בהצלחה רבה.  

תביעה ביטוח סיעודי

ביטוח סיעודי נועד לפצות מבוטח שנקלע למצב סיעודי. לדאבון הלב במקרים רבים חברות הביטוח מתעללות בקשישים אשר שילמו את הפרמיות במשך כל ימי חייהם. עורך דין יואב רונקין מתמחה בתביעות ביטוח סיעוד.

עורך דין תביעות ביטוח רכב

ביטוח רכב הנו אולי הביטוח הנפוץ בארץ. מידי חודש מוגשות מאות תביעות לחברות הביטוח. חברות הביטוח עושות כל שביכולתן לדחות תביעות אלו. בעמוד זה מידע רב בקשר לתביעות ביטוח רכב כולל:

אמצעי מיגון, הגבלת גיל נהג צעיר, התליית רישיון נהיגה, חריגים בפוליסה, תאונה לאחר שתיית אלכוהול, תביעה ביטוח נהג צעיר, טענה כי המבוטח מעורב בגניבה, תביעות ביטוח רכב נהג עיקרי.

עורך דין אובדן כושר עבודה

ביטוח אובדן כושר עבודה מגן על המבוטח אם איבד את כושר עבודתו. על מנת שמבוטח יקבל פיצוי אובדן כושר עבודה עליו לאבד את כושר עבודתו בשיעור של 75% ולעיתים אף פחות מכך. באתר מידע רב מהו אובדן כושר עבודה, מה הפוליסה כוללת. כיצד להתמודד עם חברת הביטוח.

תביעה נגד קרן פנסיה

מבוטחים רבים מתבלבלים בין קרן פנסיה לביטוח מנהלים. קיים שוני מהותי בין ביטוח מנהלים לקרן פנסיה. קרן פנסיה הנה למעשה התאגדות של קבוצת אנשים שמפרישה כספים מידי חודש לטובת חסכון עתידי וקבלת פיצוי במקרה נכות ומוות. בעוד שהתנאים בקרן פנסיה נקבעים בתקנון אשר עשוי משתנה מעת לעת בביטוח מנהלים מדובר על פוליסה קבועה. במדור זה נסביר מהי קרן פנסיה ? האם קיים הבדל בין תביעת ביטוח לתביעת קרן פנסיה ? עורך דין פנסיה יסייע לכם בתביעה.

תביעה ביטוח חיים

ביטוח חיים מפצה את שאריו של המבוטח בפיצוי עקב פטירת המבוטח. לעיתים חברות הביטוח תדחה תביעה בטענה שהמבוטח הסתיר ממנה את עברו הרפואי בטרם הצטרף לביטוח. ישנן דרכים רבות להתמודד עם חברת הביטוח גם אם זה נכון. עורך דין ביטוח חיים מסייע למבוטחים לקבל את הפיצוי המירבי. באתר מידע רב בנושא תביעות ביטוח חיים לרבות:

התיישנות ביטוח משכנתא , התיישנות תביעות ביטוח חיים, מצב רפואי קודם, עורך דין ביטוח חיים ביטול פוליסה.

רשלנות סוכן הביטוח

לסוכן הביטוח תפקיד מפתח בעולם הביטוח. סוכן הביטוח אמור לדאוג לענייניו הביטוחיים של המבוטח על הצד הטוב ביותר. סוכן הביטוח אמור למכור למבוטח את הפוליסה הטובה ביותר ולוודא שהמבוטח ער לתנאי הפוליסה. מניסיוננו בחלק ניכר מהתביעות מעורבים סוכני הביטוח.

רבים לא יודעים אך במקרים רבים רשלנות סוכן הביטוח מחייבת גם את חברת הביטוח. לכן גם אם המבוטח מצוי ביחסים טובים עם הסוכן ולא מעוניין להגיש נגדו תביעה עדיין ניתן לסייע למבוטח לקבל את הפיצוי המגיע לו. הגשנו תביעות רבות כנגד סוכני ביטוח אשר התקבלו בהצלחה. אם סוכן הביטוח התרשל או אם אתם שוקלים להגיש תביעה נגד סוכן ביטוח צרו עמנו קשר.

עורך דין תביעות ביטוח דירה

תביעות ביטוח דירה הנה מומחיות העומדת בפני עצמה. דירה הנה הנכס המשמעותי ביותר בחייו של אדם. כאשר מתרחש נזק לדירה המבוטח סומך על חברת הביטוח שתסייע לו לשקם את הנזקים. לצערנו הרב במקרים רבים חברות הביטוח מנסות להתנער מהתשלום בתירוצים שונים. עו"ד יואב רונקין המתמחה בתביעות ביטוח דירה יסייע לכם אם תביעתכם נדחתה.

תביעת ביטוח נהג צעיר

בשנים האחרונות חברות הביטוח משווקות ביטוח נהג צעיר. חלק מהפוליסות בנויות באופן שהן נכנסות לתוקף באמצעות הפעלת אפליקציה מיוחדת שיש להפעיל עם תחילת הנהיגה. לעיתים הנהג הצעיר שוכח להפעיל את האפליקציה ואם מתרחשת תאונה יכולה להיות בעיה. במקרים רבים חברות חברות הביטוח דוחות את תביעות הביטוח. פסיקה של בית משפט העליון קבעה שגיל הנהג שלעצמו אינו מהווה סיבה לדחיית הכיסוי הביטוחי. מה מאפיין תביעת ביטוח נהג צעיר וכיצד ניתן להתמודד עם התביעה. עורך דין ביטוח מספק מידע נדרש.

עורך דין תביעות ביטוח מסחרי

עסקים רבים זקוקים לעזרה מעורך דין ביטוח מסחרי בניהול תביעות ביטוח. עסקים רבים מבטחים עצמם מפני סיכונים הקשורים בעיסוקם. קיים ביטוח אשראי, ביטוח בית עסק, ביטוח קבלנים כל הסיכונים, אחריות מקצועית ועוד. מדובר בפוליסות מורכבות ולעיתים יקרות. כאשר מוגשת תביעה חשוב לקבל ייעוץ מקצועי מעורך דין המתמחה בביטוח.

טיפים לתביעת ביטוח

קבלו טיפים מקצועיים מעורך דין ביטוח כיצד להגיש ולהצליח בתביעת ביטוח. אלו מסמכים לבדוק ? מה לעשות מייד לאחר מקרה הביטוח ? קראו באתר איך להגיש תביעת ביטוח.

ההוצאות בתביעות ביטוח

במאמר זה אנו מפרטים מה הן ההוצאות בתביעות ביטוח. ההוצאות אינן כה גבוהות ואינן אמורות להרתיע אתכם מהגשת תביעה. יתרה מכך, ניתן לקבל מימון עבור ההוצאות אשר יוחזר רק במקרה של זכייה.

דילוג לתוכן