תאונת דרכים בדרך לעבודה

לייעוץ ראשוני ללא התחייבות

עורך דין יואב רונקין

כאשר אדם נפגע בתאונת דרכים בדרך לעבודה, בזמן העבודה או בדרך מהעבודה לביתו, הוא זכאי לפיצוי הן מחברת הביטוח אשר ביטחה את הרכב בביטוח חובה והן מהמוסד לביטוח לאומי.

יצוין כי הנפגע אינו זכאי לפיצוי כפול אלא מקזזים מהפיצוי אשר ישולם מחברת הביטוח את התגמולים שיקבל מהמוסד לביטוח לאומי. יודגש, כי גם אם הנפגע לא יגיש תביעה לביטוח הלאומי יבצעו לו קיזוז "רעיוני" ממה שהוא היה אמור לקבל מהביטוח הלאומי לו היה מגיש תביעה.

יצוין כי ההחלטה בדבר סדר הגשת התביעות לביטוח לאומי ולביטוח החובה עשוייה להיות משמעותית כי אם מגישים קודם את התביעה לביטוח לאומי, קביעת שיעור הנכות של הנפגע ע"י הועדה הרפואית של הביטוח הלאומי תחייב גם בהליכים מול חברת הביטוח. על-כן, מומלץ להתייעץ עם עורך דין תאונות דרכים טרם הגשת התביעות.

קיימים שיקולים שונים האם לפנות קודם בתביעה למוסד לביטוח הלאומי כגון סוג הפגיעה, הנכות הצפויה, האפשרות להגיש ערר על החלטת הוועדה, ועוד.

סיבה נוספת להתייעץ עם עורך דין לתאונות דרכים בטרם הגשת תביעה לביטוח הלאומי נעוצה בחשיבות של מילוי טפסי התביעה כראוי ובאופן שיגדיל את הסיכויים לקבל את הפיצוי המריבי.

אם נפגעתם בתאונת דרכים בדרך לעבודה או במהלך העבודה או בדרך מהעבודה לביתכם פנו אלינו עוד היום בטלפון 03-6952017 ונשמח לסייע לכם לקבל את הפיצוי המירבי המגיע לכם.

 

אני מזמין אתכם ליצור עימנו קשר עוד היום
ונשמח לעמוד לרשותכם