עורך דין לדיני ביטוח

לייעוץ ראשוני ללא התחייבות
עורך דין יואב רונקין הנו עורך דין לדיני ביטוח. אנו מתמחים בשלל ענפי הביטוח כולל ביטוח רכוש, אובדן כושר עבודה, ביטוח חיים, ביטוח בריאות ועוד.

עורך דין לדיני ביטוח

עורך דין לדיני ביטוח מטפל בתביעות של מבוטחים נגד חברות הביטוח. הכוונה לתביעות שמוגשות על בסיס פוליסת ביטוח שבה המבוטח בוטח. במדינת ישראל מוגשות מידי יום עשרות תביעות לבית המשפט נגד חברות הביטוח.

איך תדעו שעורך הדין מתמחה בדיני ביטוח?

בדקו באתר של עורך הדין שאתם פונים אליו האם הוא כתב מאמרים מקצועיים. הכנסו לאתרי פסקי דין וחפשו פסקי דין בהם הופיע שעוסקים בדיני ביטוח. היפגשו עם עורך הדין על מנת שתוכלו להתרשם מהמקצועיות שלו. מומלץ לשאול איך הוא רואה את התיק. שאלו מהי האסטרטגיה המשפטית שהוא ממליץ לנקוט בה. מה סיכויי התביעה. מה החולשות של התיק ומה החוזקות. אל תתביישו, שאלו את עורך הדין מהו הניסיון המקצועי שלו.

רוב עורכי הדין לדיני ביטוח מתמחים בענפי ביטוח רבים. למשרדנו ניסיון של 20 שנה בניהול תביעות ביטוח. 

אנחנו מזמינים אותכם לעיין במאמרים מטה אשר דנים בנושאים כלליים הקשורים לדיני ביטוח ואשר לדעתנו הם רלוונטיים לחלק גדול מתביעות הביטוח. בחלקים האחרים של האתר קיימים מאמרים המתייחסים באופן ספציפי לענפי הביטוח השונים.

כמובן שאין להתבסס על המאמרים ויש לקבל ייעוץ פרטני טרם ביצוע פעולה כלשהי. לשם כך אתם מוזמנים לפנות אלינו ונשמח להיפגש עמכם.

 

מאמרים בנושא עורך דין לדיני ביטוח

ביטוח רכוש / מפעל

מקרה בו פוליסת הביטוח כוללת תנאים אשר מרוקנים מתוכן את עקרון הביטוח ובית משפט ביטל את תנאי הפוליסה אשר היו בלתי סבירים.

חידוש פוליסה

מה קורה כאשר התקיים אירוע ביטוחי לאחר שחברת הביטוח לא חידשה את פוליסת הביטוח? עורך די דיני ביטוח ישפוך אור כיצד להתמודד עם חברת הביטו במקרה זה.

חוזרי המפקח על הביטוח

האם חברות הביטוח "סוכנות חברתית" או חברה כלכלית? בין חברה כלכלית וסוכנות חברתית קיים ניגוד עניינים בסיסי ותפקידו של המפקח על הביטוח נועד ליישר את הקו ולהבטיח הוגנות בין חברות הביטוח לבין הלקוחות.

ביטוח דירה: התקנת אמצעי מיגון

פסק דין חשוב ביותר אשר מונע מחברות הביטוח לדחות כליל תביעתו של מבוטח מסיבה של אי התקנת אמצעי מיגון והפעלתו, קראו עוד…

ביטוח חסר

כדי למנוע עוגמת נפש, המבוטחים צריכים להכיר את משמעות מצב של ביטוח חסר בזמן תביעה ולבטח את הנכס בהתאם.

אני מזמין אתכם ליצור עימנו קשר עוד היום
ונשמח לעמוד לרשותכם

למידע נוסף: עורך דין ביטוח

עורך דין לדיני ביטוח
דילוג לתוכן