ביטוח תאונות אישיות

לייעוץ ראשוני ללא התחייבות

משרד עורכי-דין יואב רונקין – עורך דין ביטוח.

פוליסת תאונות אישיות היא פוליסה נפוצה שחברות הביטוח אוהבות למכור למבוטחים. הפוליסה נמכרת במקרים רבים כמוצר משלים או נוסף לביטוחים אחרים כגון בעת מכירת ביטוח נסיעות לחו"ל או מכירת ביטוח חובה לרכב לדו גלגלי כאשר המבוטח בוחר פוליסה עם השתתפות עצמית גובהה.

לצערנו הרב במקרים רבים חברות הביטוח אינן דואגות לוודא שהמבוטחים ערים לתנאים המיוחדים שיש לחלק מפוליסות אלו.

כך למשל, במקרים רבים הפוליסה מחריגה מקרים של תאונה ברכב דו גלגלי.

יתרה מכך לעיתים המבוטחים לא מודעים לכך שבמקרה של תאונה סכום הפיצוי שיקבלו יהיה נמוך. כאשר אדם רוכש ביטוח תאונות סכום הביטוח המקסימלי נקבע בפוליסה ולרוב למבוטח עומדת האפשרות להגדיל את סכומי הביטוח.

למשל, אם סכום הביטוח בפוליסה קבוע ל- 100,000 ש"ח המשמעות היא שאם למבוטח יהיה נכות של 100% הוא יקבל את הפיצוי המקסימלי הנקוב בפוליסה. אך, אם למבוטח תיגרם נכות בשיעור של 15% הוא יקבל פיצוי של 15,000 ש"ח בלבד.

בחלק גדול מהפוליסות קיימת רשימה של אברי גוף ואובדן של אחד מהם או יותר באופן מוחלט מקנה נכות מסוימת. אם הנכות שנגרמת אינה מוחלטת אלא חלקית אז המבוטח יקבל פיצוי באופן יחסי. כך יוצא שהמבוטח יכול לקבל פיצוי נמוך מאוד בסופו של דבר.

לכן, אם הנכם מבוטחים בביטוח תאונות מומלץ לפנות לעורך דין המתמחה בתביעות ביטוח תאונות על מנת שיסייע לכם לקבל פיצוי מירבי.

אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר בטלפון 03-6952017 או בטופס צור קשר.

 

אני מזמין אתכם ליצור עימנו קשר עוד היום ונשמח לעמוד לרשותכם

 

קרא עוד על תביעות ביטוח תאונות אישיות

תביעת ביטוח תאונות אישיות

ברוב פוליסות הביטוח, פוליסת ביטוח תאונות אישיות מכסה אירוע הגורם לנזק גופני בלתי צפוי שנגרם ע"י אמצעי חיצוני וגלוי לעין. הגדרת מקרה הביטוח האמורה לעיל מעסיקה רבות את בתי המשפט שכן במקרים רבים טוענת חברת הביטוח כי אחד מרכיבי ההגדרה, או יותר, אינם מתקיימים. במאמר זה, נתמקד בהגדרת מקרה הביטוח בפוליסת ביטוח תאונות אישיות הנפוצה.

לקביעת פגישת ייעוץ עם עורך דין בתל אביב הנכם מוזמנים ליצור עמנו קשר בטלפון 03-6952017