הצלחות המשרד

לייעוץ ראשוני ללא התחייבות
הנסיון הרב שצברנו בניהול תביעות ביטוח מורכבות מסייע בידינו להשיג תוצאות מצוינות עבור לקוחותינו הן בפסקי דין בהם אנו זוכים והן בהסכמי פשרה אשר נחתמים במקרים המתאימים מול חברות מהביטוח.לקוחותינו מקבלים עדכון שוטף לגבי מצב תביעתם והם מחליטים האם לקדם הליכי פשרה או לנהל את התביעה עד קבלת פסק דין. כמובן שאנו מייעצים ללקוחות על האסטרטגיה הנכונה לניהול התיק והאם מומלץ לסיימו בפשרה אך המילה האחרונה הנה של הלקוח.אנו מודעים לכך כי קיימת חשיבות רב מצד המבוטח לקבל את הפיצוי מוקדם ככל הניתן ואנו עושים את כל שביכולתנו על-מנת לקדם את ההליכים המשפטיים במהירות האפשרית.נשמח לסייע לכם בטלפון 03-6952017

להלן דוגמאות לתיקים שטופלו על ידינו

פסק דין תאונת דרכים פיצוי ללקוח מעל 1,400,000 ש"ח!

בית משפט פסק ללקוח שלנו שנפגע בתאונת דרכים פיצוי בסכום העולה על מיליון וארבע מאות אלף ש"ח. ללקוח נקבעה נכות של 35%.

תביעה נגד קרן פנסיה – תקופת אכשרה

מקרה נוסף בו זכינו. בית הדין קיבל את התביעה נגד קרן הפנסיה וקבע שהמבוטח לא צריך לעמוד בתקופת אכשרה.

תביעה נגד קרן פנסיה – מצב רפואי קודם

פסק דין שבו זכינו בתביעה נגד קרן הפנסיה. בתיק זה המחלוקת הייתה האם מחלת המבוטח נחשבת כמחלה קודמת ועל מי מוטל נטל ההוכחה.

פסק דין טענה שהמבוטח מעורב בביום תאונה

חברת הביטוח דחתה את תביעת ביטוח הרכב של הלקוח בטענה שהיה מעורב בביום תאונה. לאחר שהוגשה תביעה בית משפט קיבל את מלוא הטענות שלנו וחייב את חברת הביטוח לשלם את הפיצוי.

תביעה ביטוח חיים

משרדנו טיפל בתביעה של מוטב של מבוטחת אשר נפטרה עקב דום לב. לאחר שהוגשה תביעה הושגה הסכמה כי חב' הביטוח תשלם 70% מתגמולי הביטוח למרות שהמבוטחת לא הצהירה בדבר מחלת הסכרת ממנה סבלה טרם היא הצטרפה לביטוח.

תביעת ביטוח רכב – תאונה לאחר שתיית אלכוהול

ייצגנו מבוטח שרכבו ניזוק בתאונת דרכים וחברת הביטוח סירבה לשלם את תגמולי הביטוח מאחר וכנגד המבוטח הוגש כתב אישום על-פיו התאונה נגרמה בזמן נהיגה תחת השפעת אלכוהול. מאחר ובפוליסה התקנית אין כל חריג המקנה זכות לחברת הביטוח להתנער מתשלום עקב שתיית אלכוהול חברת הביטוח לא הייתה רשאית לדחות את הכיסוי הביטוחי. במסגרת הסכם פשרה מול חברת הביטוח נאותה חברת מהביטוח לשאת במלוא הנזק שנגרם לרכב המבוטח ולצד ג'.

למאמר השלם ראה – תאונה לאחר שתיית אלכוהול

תביעת ביטוח משכנתא

לאחר שהגשנו תביעה נגד חברת הביטוח והבנק בגין אי תשלום תגמולי ביטוח המשכנתא הושג הסכם פשרה על-פיו סכום המשכנתא יופחת ב- 500,000 ש"ח. במקור חברת הביטוח דחתה את התביעה בטענה כי המבוטחת הסתירה את עברה הרפואי. עלה בידנו להוכיח שהבנק ידע או היה צריך לדעת על העבר הרפואי של המבוטחת ועל כן הושגה הפשרה.

פיצוי ללקוח בתביעה נגד עורך דין

בהסכם פשרה שהושג בתביעה שנוהלה על-ידי משרדנו שילמה חברת הביטוח של עורך דין שהתרשל בייצוג בעסקה במקרקעין סכום של 300,000 ש"ח בגין אי בדיקה תכנונית של הנכס כראוי.לא ניתן להכביר מילים על החשיבות בבדיקת תיק בניין של נכס מקרקעין טרם התקשרות בעסקה. ככל שאין לעורך הדין את היידע המקצועי לעשות כן עליו לדאוג לכך שאיש מקצוע יבדוק את תיק הבניין של הנכס. הדברים נכונים ביתר שאת במקרים בהם תכונות הנכס מצביעות על כך כי עלולה להיות קיימת בעיה תכנונית כגון דירות בגדלים לא סטנדרטים, דירות בקומת מרתף או בגג. יצוין כי נתקלנו גם במקרים בהם לחלק מדירה רגילה לא היה היתר בנייה.ככל שהלקוח אינו מוכן לממן את עלות שכרו של איש המקצוע לבדיקת מצב הנכס על עורך הדין להחתים אותו על מסמך שהוא מודע להמלצת עורך הדין וכי הוא לוקח את מלוא האחריות על עצמו. במקרים מסויימים ועם עורך הדין סבור שהעסקה עלולה להיות מסוכנת ללקוח עליו להתפטר מייצוג.

פשרה בתביעת אובדן כושר עבודה

לאחרונה, לאחר שהגשנו תביעה הצלחנו לגרום לחברת הביטוח לשלם ללקוח שלנו היה מבוטח בפוליסת אובדן כושר עבודה סכום של 300,000 ש"ח כולל שכ"ט עורך דין. המיוחד בתיק זה הנו שחברת הביטוח הסכימה לשלם למבוטח, אשר נותרו לו שנים בודדות עד תום תקופת הפוליסה, את רוב הסכום מראש המהווה את יתרת תגמולי הביטוח עד סיום הפוליסה.

תביעה אובדן כושר עבודה – הסכם פשרה

הלקוח הועסק כמנהל והיה מבוטח כמנהל בפוליסת ביטוח אובדן כושר עבודה. לאחר שהלקוח חלה במחלה אוטואימונית הוא ביקש להפעיל את הפוליסה. חברת הביטוח שילמה מס' תגמולים אך לאחר מכן דחתה את תביעתו בטענה שהלקוח כשיר לחזור לעבודתו.

לאור זאת, הגשנו תביעת אובדן כושר עבודה לבית משפט בצירוף מס' חוות דעת רפואיות. במסגרת הסכם פשרה השגנו ללקוח פיצוי בסך 1,177,000 ש"ח כנגד סילוק הפוליסה. המבוטח בחר באפשרות לקבל פיצוי משמעותי על-מנת שיוכל לחזור לחייו, להתמודד עם מחלתו ולנסות לשקם את חייו.

לקביעת פגישת ייעוץ עם עורך דין הנכם מוזמנים ליצור עמנו קשר בטלפון 03-6952017 למלא טופס זה

דילוג לתוכן