חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

לייעוץ ראשוני חייגו עכשיו

03-6952017

חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

לייעוץ ראשוני חייגו עכשיו

036952017

חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

הצלחות המשרד

לייעוץ ראשוני ללא התחייבות

הנסיון הרב שצברנו בניהול תביעות ביטוח מורכבות מסייע בידינו להשיג תוצאות מצוינות עבור לקוחותינו הן בפסקי דין בהם אנו זוכים והן בהסכמי פשרה אשר נחתמים במקרים המתאימים מול חברות מהביטוח.לקוחותינו מקבלים עדכון שוטף לגבי מצב תביעתם והם מחליטים האם לקדם הליכי פשרה או לנהל את התביעה עד קבלת פסק דין. כמובן שאנו מייעצים ללקוחות על האסטרטגיה הנכונה לניהול התיק והאם מומלץ לסיימו בפשרה אך המילה האחרונה הנה של הלקוח.אנו מודעים לכך כי קיימת חשיבות רב מצד המבוטח לקבל את הפיצוי מוקדם ככל הניתן ואנו עושים את כל שביכולתנו על-מנת לקדם את ההליכים המשפטיים במהירות האפשרית. נשמח לסייע לכם בטלפון 03-6952017

דוגמאות להצלחות המשרד

 

פסק דין תאונת דרכים פיצוי ללקוח מעל 1,400,000 ש"ח!

בית משפט פסק ללקוח שלנו שנפגע בתאונת דרכים פיצוי בסכום העולה על מיליון וארבע מאות אלף ש"ח. ללקוח נקבעה נכות של 35%. פסק דין זה מדגים את חשיבות הייצוג ע"י עורך דין תאונות דרכים.

נפגע בתאונת טרקטורון

רוכב טרקטורון שנפגע ע"י ניידת משטרה זכה לאחר טיפולנו בפיצוי של 695,000 ש"ח.

פסק דין טענה שהמבוטח מעורב בביום תאונה

חברת הביטוח דחתה את תביעת ביטוח הרכב של הלקוח בטענה שהיה מעורב בביום תאונה. לאחר שהוגשה תביעה בית משפט קיבל את מלוא הטענות שלנו וחייב את חברת הביטוח לשלם את הפיצוי.

תביעה אובדן כושר עבודה – הסכם פשרה

הלקוח הועסק כמנהל והיה מבוטח כמנהל בפוליסת ביטוח אובדן כושר עבודה. לאחר שהלקוח חלה במחלה אוטואימונית הוא ביקש להפעיל את הפוליסה. חברת הביטוח שילמה מס' תגמולים אך לאחר מכן דחתה את תביעתו בטענה שהלקוח כשיר לחזור לעבודתו.

לאור זאת, הגשנו תביעת אובדן כושר עבודה לבית משפט בצירוף מס' חוות דעת רפואיות. במסגרת הסכם פשרה השגנו ללקוח פיצוי בסך 1,177,000 ש"ח כנגד סילוק הפוליסה. המבוטח בחר באפשרות לקבל פיצוי משמעותי על-מנת שיוכל לחזור לחייו, להתמודד עם מחלתו ולנסות לשקם את חייו.

 

תביעת ביטוח רכב – תאונה לאחר שתיית אלכוהול

ייצגנו מבוטח שרכבו ניזוק בתאונת דרכים וחברת הביטוח סירבה לשלם את תגמולי הביטוח מאחר וכנגד המבוטח הוגש כתב אישום על-פיו התאונה נגרמה בזמן נהיגה תחת השפעת אלכוהול. מאחר ובפוליסה התקנית אין כל חריג המקנה זכות לחברת הביטוח להתנער מתשלום עקב שתיית אלכוהול חברת הביטוח לא הייתה רשאית לדחות את הכיסוי הביטוחי. במסגרת הסכם פשרה מול חברת הביטוח נאותה חברת מהביטוח לשאת במלוא הנזק שנגרם לרכב המבוטח ולצד ג'.

למאמר השלם ראה – תאונה לאחר שתיית אלכוהול

תביעה ביטוח חיים

משרדנו טיפל בתביעה של מוטב של מבוטחת אשר נפטרה עקב דום לב. לאחר שהוגשה תביעה הושגה הסכמה כי חב' הביטוח תשלם 70% מתגמולי הביטוח למרות שהמבוטחת לא הצהירה בדבר מחלת הסכרת ממנה סבלה טרם היא הצטרפה לביטוח.

תביעת ביטוח משכנתא

לאחר שהגשנו תביעה נגד חברת הביטוח והבנק בגין אי תשלום תגמולי ביטוח המשכנתא הושג הסכם פשרה על-פיו סכום המשכנתא יופחת ב- 500,000 ש"ח. במקור חברת הביטוח דחתה את התביעה בטענה כי המבוטחת הסתירה את עברה הרפואי. עלה בידנו להוכיח שהבנק ידע או היה צריך לדעת על העבר הרפואי של המבוטחת ועל כן הושגה הפשרה.

פשרה בתביעת אובדן כושר עבודה

לאחרונה, לאחר שהגשנו תביעה הצלחנו לגרום לחברת הביטוח לשלם ללקוח שלנו היה מבוטח בפוליסת אובדן כושר עבודה סכום של 300,000 ש"ח כולל שכ"ט עורך דין. המיוחד בתיק זה הנו שחברת הביטוח הסכימה לשלם למבוטח, אשר נותרו לו שנים בודדות עד תום תקופת הפוליסה, את רוב הסכום מראש המהווה את יתרת תגמולי הביטוח עד סיום הפוליסה.

 

פסק דין בו זכינו עבור עובדת שלא בוטחה בביטוח אובדן כושר עבודה

ייצגנו עובדת שמעסיקה לא דאג לבטח אותה בביטוח אובדן כושר עבודה. בית המשפט חייב את המעסיק לשלם לה 570,000 ש"ח! לעיון בפסק הדין לחצו כאן.

הסכם פשרה בתביעת אובדן כושר עבודה

במסגרת הסכם פשרה חברת ביטוח שילמה ללקוח סכום של 1,177,000 ש"ח להיוון הפוליסה. 

עובד שנפגע בקרסול עקב תאונת עבודה

לאחר הגשת התביעה קיבל הלקוח פיצוי של 190,000 ש"ח וזאת מעבר לתגמולי ביטוח לאומי. למידע נוסף ראו עורך דין תאונות עבודה.

לקביעת פגישת ייעוץ עם עורך דין הנכם מוזמנים ליצור עמנו קשר בטלפון 03-6952017 למלא טופס זה

פנסיית נכות ללקוחה שתבעה לאחר תקפות ההתיישנות

הלקוחה הגיעה למשרדנו 7 שנים לאחר שפסקו ההפרשות הפנסיונית והביטוח שלה למעשה בוטל. הצלחנו להתגבר על טענת ההתיישנות בנימוק שהלקוחה לא היתה כשירה מבחינה נפשית. הלקוחה קיבלה פיצוי של 1,000,000 ש"ח מקרן הפנסיה וגמלה חודשית.

תביעה נגד קרן פנסיה – תקופת אכשרה

מקרה נוסף בו זכינו. בית הדין קיבל את התביעה נגד קרן הפנסיה וקבע שהמבוטח לא צריך לעמוד בתקופת אכשרה. למאמרים נוספים ראו עורך דין ביטוח.

תביעה נגד קרן פנסיה – מצב רפואי קודם

פסק דין שבו זכינו בתביעה נגד קרן הפנסיה. בתיק זה המחלוקת הייתה האם מחלת המבוטח נחשבת כמחלה קודמת ועל מי מוטל נטל ההוכחה.

פיצוי ללקוח בתביעה נגד עורך דין

בהסכם פשרה שהושג בתביעה שנוהלה על-ידי משרדנו שילמה חברת הביטוח של עורך דין שהתרשל בייצוג בעסקה במקרקעין סכום של 300,000 ש"ח בגין אי בדיקה תכנונית של הנכס כראוי. לא ניתן להכביר מילים על החשיבות בבדיקת תיק בניין של נכס מקרקעין טרם התקשרות בעסקה. ככל שאין לעורך הדין את היידע המקצועי לעשות כן עליו לדאוג לכך שאיש מקצוע יבדוק את תיק הבניין של הנכס. הדברים נכונים ביתר שאת במקרים בהם תכונות הנכס מצביעות על כך כי עלולה להיות קיימת בעיה תכנונית כגון דירות בגדלים לא סטנדרטים, דירות בקומת מרתף או בגג. יצוין כי נתקלנו גם במקרים בהם לחלק מדירה רגילה לא היה היתר בנייה.ככל שהלקוח אינו מוכן לממן את עלות שכרו של איש המקצוע לבדיקת מצב הנכס על עורך הדין להחתים אותו על מסמך שהוא מודע להמלצת עורך הדין וכי הוא לוקח את מלוא האחריות על עצמו. במקרים מסויימים ועם עורך הדין סבור שהעסקה עלולה להיות מסוכנת ללקוח עליו להתפטר מייצוג.

פיצוי ללקוח עקב התיישנות תביעתו

הלקוח עבר תאונת דרכים. עקב רשלנות עורכת הדין שייצגה אותו תביעתו התיישנה. לאחר שהגשנו תביעה כנגד עורכת הדין הגענו להסכמה שעורכת הדין תפצה את הלקוח בסכום של 600,000 ש"ח.

פיצוי ללקוח עקב רשלנות בעריכת צוואה

ללקוח נגרם הפסד כספי עקב אובדן זכויות בשל רשלנות עורך דין בעריכת צוואה. לאחר שהגשנו תביעה קיבל הלקוח פיצוי של 650,000 ש"ח.

 

 

 
דילוג לתוכן